MBA Pollub

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-10-28 17:31:52

mjedlinski
Użytkownik
Skąd: Lublin
Dołączył: 2017-10-28
Liczba postów: 4
WindowsChrome 61.0.3163.79

Poznajmy się

Witam wszystkich na forum i dziękuję koledze za jego uruchomienie. Mam nadzieję że się pochwalisz skąd u Ciebie taka biegłość w informatyce.

Zapraszam do przedstawienia się. Jest na 60 szt.

Jestem w grupie MBA-41.

Michał Jedliński, mieszkam w Lublinie, pracuję w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubelskiego w Lublinie - Departament Zdrowia i Polityki Społecznej.

Pozdrowienia i do zobaczenia jutro.

Offline

#2 2017-11-02 07:02:40

AgnieszkaMroczek
Użytkownik
Skąd: Lublin
Dołączył: 2017-10-29
Liczba postów: 1
AndroidChrome 46.0.2490.76

Odp: Poznajmy się

Witam serdecznie, cieszę się że tu jestem, po niewielkich perypetiach zwiazanych z moją niecierpliwością, ale dzięki nim codziennie przekonuję się, że "małe rzeczy cieszą najbardziej".
Jestem germanistka po zarządzaniu, niektórzy mówią że z wizją zmiany, a co z tego wyniknie czas pokarze. MBA jest dla mnie ogromną zmianą jeśli chodzi o zakres podawanej wiedzy,niemniej jednak ciesząca z uwagi na fakt iż "jedyną stałą rzeczą w życiu jest zmiana".

Offline

#3 2017-11-05 19:37:44

Pdresler
Administrator
Dołączył: 2017-10-28
Liczba postów: 2
MacintoshSafari 602.1

Odp: Poznajmy się

Witam serdecznie ! Piotr, z wykształcenia ekonomista UMCS. Zajmuje sie funduszami unijnymi, dofinansowania, doradztwo oraz pomoc w realizowaniu inwestycji pod względem organizacyjnym oraz finansowym. Prywatnie motocyklista, zakręcony wokół motoryzacji i sportu.
Ciesze sie ze forum sie przyjęło. Zapraszam do przekazywania dalej informacji o jego istnieniu.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
1shot - testf - iwf - klaudialaurachodakowska - pszf